Služby

Nabízíme širokou paletu psychoterapeutických služeb, které Vám mohou pomoci zlepšit pocit osobní pohody a spokojenosti v životě. Čerpáme z přístupu zaměřeného na autentickou a smysluplnou existenci člověka.

Nabídka služeb

Individualni psychoterapie

Individuální psychoterapie

Pravidelné a dlouhodobé setkávání klienta s terapeutem v rámci kterého psychoterapeutickými prostředky rozvíjí hlubší vhled do klientova života, jeho vlastní sebereflexi a následně prožitek smysluplnosti.

1100/1600 czk
50/80 min

kratkodobe poradenstvi

Krátkodobé poradenství

Časově ohraničené (cca 10x) setkávání klienta s terapeutem za účelem řešení konkrétní životní situace s níž si klient neví rady.

1100 czk
50 min

hypnoterapie

Hypnoterapie

Hypnóza je tradiční technikou léčby psychických poruch. Jde o změněný stav vědomí, kdy je klient zvýšeně citlivý vůči terapeutickým sugescím. Hypnózu vždy propojujeme s terapeutickým rozhovorem.

1300 czk
50 min

online konzultace

Online konzultace

Možnost setkávání v online prostředí, např. přes Skype, Zoom či jiné aplikace. Tato služba není dlouhodobě preferována, ale v dnešní době ji považujeme za samozřejmou.

1100 czk
50 min

ikona krizove intervence

Krizová intervence

Opakované setkání terapeuta s klientem, který je v akutní krizové situaci (pro každého z nás může být krizí něco jiného). Počet setkání předem stanoven na 5 – 10.

1100 czk
50 min

Často kladené otázky

Ikona FAQ

Je to pro mě?

Pokud si nejste jisti, přijďte si to vyzkoušet a po prvním setkání budete vědet více.

Ikona FAQ

Délka sezení

50 min / 80 min (dle Vaší volby).

Ikona FAQ

Kolik to stojí?

Psychoterapie, poradenství, hypnoterapie (50 min) – 1100 Kč
Psychoterapie (80 min) – 1600 Kč

Ikona FAQ

Platba?

Převodem přes bankovní účet nebo cash (dle Vaší volby).

Ikona FAQ

Forma setkání?

Osobně nebo online (Skype, Zoom…).

Ikona FAQ

Therapy in English?

Yeah, sure.

Reference

Katka

Na první terapeutické setkání s Lukášem Manem jsem přišla s doslovným výčtem problémů, které jsem chtěla pomocí terapie vyřešit. Měla jsem, i bez jakékoliv předchozí zkušenosti s terapií, „přesnou“ představu o tom, jak by terapie měla vypadat a jak bych si všechno, co mi leželo v hlavě, chtěla uspořádat. Jeden problém, jedna složka v archivu… Pokračovat ve čtení „Katka“

Jitka M.

Pan Lukáš Man je velice empatický, dokáže naslouchat. Díky jeho otázkám jsem se dokázala podívat na své problémy z jiného úhlu. Pomohl mi zorientovat se ve svých pocitech a potřebách, naučil mne lépe se poslouchat. Vždy mne vítal s úsměvem, což samotné člověku zvedne náladu. Jeho terapii vřele doporučuji.

Romana H.

Spolupráce s panem Manem pro mě byla důležitou životní zkušeností. Jeho laskavý, ale přitom realistický přístup k životu se mi zapsal do duše. Pokud na sobě chcete pracovat, chcete na sobě něco změnit nebo se chcete osobnostně rozvíjet, tak pana Mana vřele doporučuji jako průvodce na tuto cestu. Moje terapie s panem Manem mi přinesla… Pokračovat ve čtení „Romana H.“

Aktuálně z Terapie letí

Nebyla zadána platná URL adresa.